Kora Jelenia Góra
Tradycja wielu pokoleń
Tekstylia hotelowe i wyposażenie hoteloweKora Jelenia Góra to firma, która istnieje na polskim rynku już od kilkudziesięciu lat i wciąż rozwija swoją działalność, aby jeszcze lepiej zaspokajać potrzeby swoich klientów.
Z małej rodzinnej firmy przekształciliśmy się w przedsiębiorstwo, które odpowiada potrzebom klientów detalicznych, hurtowych oraz hotelowych.
Produkujemy i dystrybuujemy tekstylia hotelowe i wyposażenie hotelowe, a w naszym asortymencie znajduje się: pościel hotelowa, prześcieradła hotelowe, poduszki hotelowe, kołdry hotelowe czy ręczniki hotelowe. Jesteśmy też jednym z liderów w branży szycia firan i zasłon, zarówno dla hoteli, jak i dla klientów detalicznych. W każdym obszarze naszej działalności kierujemy się zasadą:

„DOSTARCZAĆ PRODUKTY NAJLEPSZEJ JAKOŚCI”.


O NAS
Historia naszej firmy to dzieje pasji i zaangażowania w tworzenie przedsiębiorstwa, które będzie
oparte na idei rodziny, bez względu na to, jakie rozmiary osiągnie. Jesteśmy firmą nastawioną na ciągły rozwój naszej oferty, mając świadomość, że potrzeby naszych klientów wciąż się zmieniają. Nasze produkty to jedne z najlepszych produktów na polskim rynku pod względem jakość – cena.
Chcemy dostarczać naszym klientom tylko takie produkty, które mogą być użytkowane przez wiele lat. Korzystając z naszej oferty stworzą Państwo wyjątkowy klimat w swoim domu czy hotelu. Posiadamy najlepszej jakości poduszki, kołdry i prześcieradła, które zapewnią naszym klientom komfort tak ważnego dla każdego snu.

TWORZENIE ARANŻACJI OKIENNYCH
Kilkadziesiąt lat doświadczeń w dziedzinie tworzenia aranżacji okiennych dla tysięcy
domów i mieszkań oraz setek hoteli, pałaców i restauracji pozwoliły nam zrozumieć , że bez pasji i odpowiednich umiejętności w tej dziedzinie nigdy nie będziemy w stanie zadowolić Państwa potrzeb. W naszej ofercie posiadamy tysiące firan i zasłon , w setkach wzorów i kolorów dzięki czemu nasze aranżerki tworzą „okienne dzieła sztuki”.

PRODUKCJA KOŁDER, PODUSZEK, POŚCIELI, PRZEŚCIERADEŁ
Od lat produkujemy jedne z najlepszych tekstyliów domowych i hotelowych na polskim rynku. Pracujemy na najlepszych polskich i zagranicznych tkaninach, dzięki czemu mamy pewność, że do naszych klientów trafią produkty najwyższej jakości.

Poszerzanie naszej wiedzy i umiejętności pozwala nam wprowadzać na rynek produkty najwyższej jakości, jak również podążać za światowymi trendami.

Nasze produkty pozwolą Państwu stworzyć niepowtarzalny wystrój w Państwa domach, biurach czy hotelach lub restauracjach. Nasi specjaliści pomogą w dobraniu odpowiednich tekstyliów do sypialni, salonów czy na Państwa stoły. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.